Credit Agricole Bank Polska należy do Grupy Crédit Agricole – jednej z 10. największych grup bankowych na świecie.

Korzystając z własnego modelu bankowości zorientowanej na klienta, Crédit Agricole obsługuje ponad 52 mln klientów w 48 krajach w obszarach jak: daily banking, kredyty, płatności, consumer finance. Jest też ekspertem w obszarze bankowości korporacyjnej i inwestycyjnej.

Crédit Agricole chce być bankiem referencyjnym dla rolnictwa i przemysłu rolno-spożywczego we Francji, a także kluczowym graczem na rzecz bezpieczeństwa żywnościowego w Europie, poprzez obsługę wszystkich uczestników łańcucha wartości: produkcji, handlu, przetwórstwa i detalu. Grupa nieustannie poszerza wiedzę specjalistyczną, by wyjść naprzeciw współczesnym wyzwaniom tych sektorów gospodarki.

Relacje z klientami korporacyjnymi w Polsce Crédit Agricole buduje od ponad 30 lat. Początkowo jako oddział Crédit Agricole CIB, a od 2013 r. – Credit Agricole Bank Polska. Obecnie bank obsługuje ponad tysiąc dużych firm z branż jak: rolnictwo i produkcja żywności, telekomunikacja i media, produkcja i dystrybucja energii, nieruchomości, meble i obróbka drewna, opieka zdrowotna i farmaceutyki, transport, motoryzacja, produkcja przemysłowa. W rozwoju relacji i budowaniu oferty dla segmentu rolnego i rolno-spożywczego, bank korzysta z doświadczeń francuskich Banków Regionalnych Crédit Agricole.

Obejrzyj film o Grupie Crédit Agricole