SIG jest wiodącym dostawcą systemów i rozwiązań w zakresie linii produkcyjnych oraz kartonowych opakowań aseptycznych. Współpracujemy z naszymi klientami, aby dostarczać konsumentom na całym świecie produkty spożywcze i napoje w sposób bezpieczny i zrównoważony oraz w przystępnej cenie.

SIG jest liderem w dostarczaniu innowacyjnych opakowań kartonowych, z bardzo niskim śladem węglowym w porównaniu do konkurencyjnych rozwiązań. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu materiałów na bazie roślin, eliminacji surowców nieodnawialnych, takich jak np. aluminium. W ofercie również istnieją papierowe słomki w różnych kształtach orz zakrętki przytwierdzone do opakowania, zgodne z dyrektywą SUP.

Nasza unikalna technologia i wyjątkowe możliwości innowacyjne pozwalają oferować naszym Klientom kompleksowe rozwiązania dla zróżnicowanych produktów, inteligentnych fabryk i e-opakowań, a wszystko to w celu zaspokojenia stale zmieniających się potrzeb Konsumentów.

Firma SIG z siedzibą w Neuhausen w Szwajcarii, została założona w 1853 r. Umiejętności i doświadczenie około 5500 naszych pracowników na całym świecie pozwalają nam szybko i skutecznie reagować na potrzeby naszych Klientów w ponad 60 krajach. W 2019 roku SIG wyprodukowało 38 miliardów opakowań kartonowych i wygenerowało 1,8 miliarda euro przychodów. Aby uzyskać więcej informacji zapraszamy na www.sig.biz